2015 Gucci Pre-Fall Koleksiyonu

29 Aralık 2014 Pazartesi, 14:43
2015 gucci

Gucci dünyanın önde gelen moda markalarından bir tanesi ve koleksiyonlarında genellikle iddialı, çarpıcı modelleri kullanarak dünya moda haftalarına damgasını vurmayı başarıyor. Gucci koleksiyonları içerisinde yer alan bu çarpıcı modeller iddialı olmayı seven maskülen kadınların vazgeçemediği parçalar arasında yer alıyor.

2015 Gucci sonbahar kış  koleksiyonu içerisinde yer alan parçaları incelediğimizde genellikle maskulen çizgilere hakim modellerin tercih edildiğini görebilmekteyiz. Bunun dışında grafik desenli kumaşlardan yaratılmış olan pek çok farklı modele sahip Gucci grafik desenli elbise modelleri de oldukça ilgi çekici parçalar arasında. Bunların dışında Gucci trençkot modelleri alışılmışın dışında pastel renklerin hakim olduğu ve parlak kumaşlar kullanılarak hazırlanmış bir koleksiyon. Size sonbahar ve kış aylarında trençkot giymekten hoşlanıyorsanız, bu maskulen ve çekici Gucci trençkot modellerini kesinlikle incelemelisiniz. Bunun dışında Gucci kürk mont modelleri ve klasik kapri pantolonlar birlikte kombinlenerek çok hoş bir kombinasyon meydana geliyor.

gucci-pre-fall-2015

2015 Gucci koleksiyonları incelendiğinde bir diğer dikkat çeken koleksiyon ise deri ürünler kullanılarak hazırlanmış olan modeller. Burada özellikle Gucci deri elbise modelleri üzerinde yoğunlaşan marka çok iddialı modeller ile defileleri sarsacak gibi gözüküyor. Diğer yandan Gucci kaşmir palto modelleri ve beraberinde kombinlenen klasik gömlekler ile desenli kazaklar çok şık bir birliktelik meydana getiriyor.

Gucci pre-fall koleksiyonu 2015 içerisinde yer alan modellerin genel hatları incelendiğinde daha çok kadınsı ve seksi modelleri maskulen bir yapı ile birleştirerek daha sivri uçlu bir koleksiyonun meydana getirildiğini görmekteyiz. Büyük düğmeli desenli montlar eşliğinde giyilen kaşmir klasik pantolonlar ve tüm modellerde hakim olan ve tercih edilen oxford ayakkabı modelleri, size ilham verecek cinsten.

 

2015 Gucci Pre-Fall Fotoğraf Galerisi

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: