2015 Miu Miu İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Miu Miu ilkbahar yaz koleksiyonu çekimleri tamamlandı. Bir kapı arkasından gizli çekilmiş gibi görünen fotoğraflarda kıyafetlerin yanı sıra birbirinden güzel çantalar dikkat çekiyor.

02 Nisan 2015 Perşembe, 17:17
Miu Miu İlkbahar Yaz 2015

Miu Miu ilkbahar yaz koleksiyonu çekimleri tamamlandı.  Bir kapı arkasından gizli çekilmiş gibi görünen fotoğraflarda kıyafetlerin yanı sıra birbirinden güzel çantalar dikkat çekiyor.

Paris Moda Haftası 2015 çerçevesinde de sergilenen koleksiyon bu yıl oldukça iddialı. Göbeği açık büstiyerler ve mini eteklerinde yer aldığı koleksiyonda, uzun tozluklar ile kombinlenen mini etekler de çok hoş bir uyum oluşturulmuş durumda.

miu-miu-spring-summer-2015-campaign-08

Miu Miu ülkemizde yeni yeni tanınan bir marka olmasına rağmen dayanıklı ürünleri ve son trendleri takip eden kreasyonlarıyla her geçen yıl daha fazla ilgi görüyor. Özellikle genç nesil için koleksiyonlarını hazırlayan Miu Miu markası 2015 sezonunda en çok çanta modelleriyle iddialı olacak gibi görünüyor.

Gelerilerimizde 2015 Miu Miu İlkbahar/Yaz çekimlerini detaylı olarak inceleyebileceğiniz gibi Paris Moda Haftası 2015 çerçevesinde sergilenen koleksiyona ait fotoğraflara da ulaşabilirsiniz.

2015 Miu Miu İlkbahar Yaz Koleksiyonu Fotoğraf Galerisi

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum

  1. İyi Tarz

    4 Nisan 2015 at 17:56

    En iyi tarz Çanta, Saat, Valizler iyitarz.com da

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: