2015 Network İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Network 2015 yılında önceki yıllara göre çok daha maskülen bir stil ortaya koyuyor. 2015 Network koleksiyonu içerisinde 40’lı ve 50’li yılların esintilerinin yer aldığını görüyoruz.

31 Mart 2015 Salı, 06:24
2015 Network İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Network 2015 yılında önceki yıllara göre çok daha maskülen bir stil ortaya koyuyor. 2015 Network koleksiyonu içerisinde 40’lı ve 50’li yılların esintilerinin yer aldığını görüyoruz. Bunun yanında bu klasik ve maskülen tarzları yaz esintileriyle birleştirmeyi başaran Network, belirgin ve net hatları kullanışlı ve lüks kumaşlar ile birleştirmeyi başarmış durumda.

Ayrıca Network koleksiyonları 2015 sezonu için tercih edilen sportif çizgiler farklı bir tarz ile yeniden yorumlanmış ve Network’un resmi çizgileriyle yeniden tasarlanmış. Sportif modeller içerisinde yer alan parıltılı desenlerin pastel renklerle dengelendiği koleksiyonlar içerisinde renklerin kullanımı ise, sezonun modası çiçek ve yaprak desenleri kullanılarak uyarlanmış durumda. Bu özellikler sayesinde 2015 Network koleksiyonları daha doğal bir havaya bürünmüş durumda.

Yaz ayının kıpır kıpır canlı havasını koleksiyonlarında yansıtan Network modelleri içerisinde turuncu, kırmızı, yeşil gibi renklere ağırlık verilmiş durumda. Bunun yanı sıra tozlu pastel tonlar ve beyaz tonları kullanılarak romantik bir hava yaratmayıda başarmış durumdalar.

network-ilkbahar-yaz-2015-koleksiyon-katalog (1)

2015 Network koleksiyonu incelendiğinde vücudu saran dar giysilerin yanı sıra tiril tiril kumaşların kullanıldığı elbiseler ve dökümlü gömlek modellerinin de çok fazla tercih edildiği gözlerden kaçmıyor. 2015 Network pantolon modelleri incelendiğinde ise, genellikle pileli modeller ve yüksek bel pantolonların kullanışdığını görüyoruz. Diğer yandan bermuda modellerinde koleksiyon içerisinde yer aldığını görmek mümkün.

Bu sezon dantel detaylarada yer veren Network bunun dışında deri süslerle ürünlere farklı bir hava katmayı sağlamış. Özellikle 2015 Network deri ceket modellerini kesinlikle incelemelisiniz. Network marka çizgisi olarak yenilikçi ve stil sahibi bir imajı yaratan bir marka olduğu için özel koleksiyonları genellikle kendine güvenen zevk sahibi kadınların tercihi oluyor.

Network 2015 aksesuar ve ayakkabı modelleri incelendiğinde metal topuklu ayakkabılar ve stilettoların çok fazla yer aldığını görebilmek mümkün. Bunun dışında piton derisi Network ayakkabı modelleri yanı sıra kumaş detaylı sneaker ayakkabılar ile trendleri takip eden karınlara son modayı sunuyor. Network çanta modelleri ise büyük clutch’lardan oluşuyor. Son olarak yaz aylarında hasır şapkalar ile bu güzel kombinleri tamamlayabilirsiniz.

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: