Balayı İncelikleri

24 Haziran 2014 Salı, 11:37
balayiincelikler

Balayı çiftlerin evliliklerinin ilk günlerinin tadını doyasıya çıkarmaları için oluşturulmuş orta süreli (genellikle en az 1 hafta, en çok 15 gün) tatillerdir. Uzun bir heyecan maratonunu ardından yeni evlenecek çifte bu kısa ama mutluluk dolu tatil ilaç gibi gelecek, tüm yorgunlukları, telaşları unutturacaktır. Aşkın, romantizmin kollarında uçmak için sabırsızlandığınız bu tatile çıkmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken konuları sizin için inceledik.

 

Balayı yerlerinin nikah tarihi alımından sonra belirlenmesi çok yerinde olacaktır. Her şeyden önce bütçenize uygun olarak ortak karar ve küçük çaplı araştırmayla balayı yerinizi belirlemek çok doğru olacaktır. Olur mu öyle şey demeyin.. Bütçeniz bir ev kurmanın zorlukları karşısında bir miktar yıpranmış olabilir. Düğündü, mobilyaydı, araç gereçler, beyaz eşya derken kesenizin ağzının bir hayli açılmış olacağını düşünürsek makul fiyatlarda çeşitli kampanya ve balayı indirimlerini düşünmek çok çok uygun bir balayı geçirmenizi sağlayacaktır.

 

İster yurtdışına gidin, ister yurtiçinde ülkenin güzelliklerini beraber keşfedin nerede olursanız olun beraber olmanızın mutluluğunu yaşayın. Balayında birbirinizi daha da yakından tanıma fırsatı bulacak, keyifli dakikalar geçireceksiniz. Farklı aktivitelere katılabilir, birlikte denize girebilir, sıcak güneşin altında birlikte kavrulabilirsiniz. Farklı yerleri görüp fikir alış verişinde bulunabilir ve akşam yemeklerinizi romantizmle süsleyebilirsiniz.

 

Balayınızın her anını dolu dolu geçirin çünkü bu o anları hiçbir zaman unutmayacaksınız. Balayınız hayatınız boyunca dönüp dönüp hatırlayacağınız, dahası anlatacağınız bir anı haline gelecektir.

 

Balayınızı hayallerinizle örtüştürün. Bu önemlidir. İnsan hayalini kurduğu şeylerin gerçeğe dönüşmesi halinde mucizeyi yakalamış olur. Karşılıklı aşkın başınıza gelebilecek en güzel mucize olduğunu unutmayın.

 

Bavulunuzu ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlamaya özen gösterin. Gereksiz eşyalar, aksesuarlar vs. yer kaplamaktan başka işe yaramazlar. Yanınıza mutlaka fotoğraf makinesı almayı unutmayın. Sadece telefonlara bağlı kalmayın.

 

Tatil sırasında olabilecek olumsuzlukları göz önünde bulundurarak yanınıza ilaç almayı unutmayın.

 

Güzel ve mutlu bir balayı için her ayrıntıyı göz önünde bulundurarak her şeyi önceden planlamakta fayda olacağını tekrar hatırlatarak yeni evli tüm çiftlere huzurlu ve mutlu balayı haftaları dileriz.

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: