Bikinilerde ‘TRIANGL’ Dönemi

TRIANGL Bikini fiyatları nedir? TRIANGL Bikini nereden alınır? TRIANGL Bikinilerle ilgili bilmek istedikleriniz bu yazıda..

23 Haziran 2014 Pazartesi, 10:15
Triangl-Bikini2

2014 Bahar aylarından itibaren Tumblr, Instagram ve Pinterest üzerinden yapılan paylaşımlarda rengarenk renkleri ve şık tasarımlarıyla ön plana çıkan TRIANGL marka bikiniler uzun yıllar sektörde adını duyuracak gibi görünüyor.

 

Markanın MILLY adını verdiği seri, kendine has tarzıyla turuncu, mavi, pembe renklerle satılırken, fermuarlı straplez modeliyle dikkat çeken WINNIE serisi de büyük ilgi görüyor.

 

Bikiniler dışında bikini modellerine oldukça benzeyen şık iç çamaşırları da bulunan TRIANGL son yılların en hızlı çıkış yapan markası olmaya aday.

 

Bu şık bikinilerin fiyatı ise klasik üçgen bikinilerde 79 USD, MILLY ve WINNIE serilerinde ise 89 USD olarak belirlenmiş. Avustralya merkezli şirket resmi web sitesi üzerinden tüm dünyaya online olarak sattığı bikinileri standart olarak 20 USD kargo ücreti karşılığında kapınıza kadar getiriyor. Web sitesinde teslimat süresi 3-10 gün arası olarak belirtilse de Türk müşteriler için bu süre 7 ila 15 gün arasında değişebilir.

 

Markanın sipariş adresi: http://international.triangl.com/

 

 

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: