Bol Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

01 Temmuz 2014 Salı, 14:57
Bol Pantolonlar

2014 ilkbahar-yaz sezonunun öne çıkan trendlerinden olan bol pantolonlar bu yaz bayanlara sokok stilinde rahatlık sağlayacaktır. Tiril tiril olması sebebiyle yaz sıcağında bunalmayı engellerken aynı zamanda şık ve casual bir görüntü elde etmeye yardımcı olacaktır. Bol pantalonlar genellikle uzun boylu bayanlar tarafından tercih edilsede uygun şekilde kombin yapmayı bilen kısa boylu bayanlar içinde uygun bir seçenek olacaktır.

Kısa Boylu Bayanlarda Bol Pantolon Kombini;

Kısa boylu bayanların uygun kombin oluşturabilmesi için ilk yapması gereken şey bazı stil ipuçlarını gözardı etmemektir. En büyük stil ipucu ise kombinlerde uzun etkisi yaratacak parçalar kullanmaktır. Örneğin bel bölgesine dikkat çekecek bir kemer, topuklu ayakkabı veya yüksek belli pantalon bu seçimler arasında gösterilebilir. Ayrıca kullanacağımız pantalonun yere değmesi diğer bir ifadeyle yere sürtünmesi daha uzun bir görüntü algısı elde etmeye yardımcı olacaktır. İşte bu algıyı elde etmeyi başaran kısa boylu bayanlarda rahatlıkla bol pantalonlar giyebilirler.

Uzun Boylu Bayanlarda Bol Pantolon Kombini;

Uzun boylu olan bayanlar bol pantolon giydikleri zaman altını sivri burun flatlerle, babetlerle veya sneakerlarla kombinleyebilirler. Ayrıca bol pantolonların paçası yere kadar uzanan modellerini tercih edenler altına açık sandaletler giyerek hem rahat bir stil hemde trend bir hava elde etmiş olacaklardır.

Basenleri Geniş Bayanlarda Bol Pantolon Kombini;

Basenleri geniş bayanlar için en uygun bol pantolonlar boyu bileklerde son bulan modellerdir. Bunun sebebi dikkatleri bilek kısmına ve ayakkabılara yönelterek basen bölgesi için daha dar bir algı oluşturmaktır.

Tüm bunların dışında bol pantolonunuzu kısa ve üste iyi oturan bir parçayla kombinleyebilirsiniz. Farklı bir algı oluşturmak isteyenler, blazer ceket ve düz tshirt kullanarak kombinlerini oluşturabilirler. Fakat bu durum görüntünüzü biraz daha maskülen bir havaya sokacaktır.

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: