Bu da ‘Game of Thrones’ Düğünü

İngiltere, Hereford’da yaşayan Darren Prew & Kerry Ford çifti katıldıkları bir yarışmada Game of Thrones temasında evlenebilmelerine imkan sağlayan ödülü kazandı. Damat Darren (37), gece bekçilerinden Jon Snow kılığına bürünürken, gelin Gelin Kerry (33) ise ejderhaların anası Daenerys olmayı tercih etti. İşte ilginç düğünden kareler ve tüm ayrıntılar..

1856 görüntüleme, 04 Temmuz 2014 Cuma

 

İngiltere, Hereford'da yaşayan Darren Prew & Kerry Ford çifti katıldıkları bir yarışmada Game of Thrones temasında evlenebilmelerine imkan sağlayan ödülü kazandılar. Damat Darren (37), gece nöbetçilerinden Jon Snow kılığına bürünürken, gelin Gelin Kerry (33) ise ejderhaların anası Daenerys olmayı tercih etti. İşte ilginç düğünden kareler ve tüm ayrıntılar..

İngiltere, Hereford’da yaşayan Darren Prew & Kerry Ford çifti katıldıkları bir yarışmada Game of Thrones temasında evlenebilmelerine imkan sağlayan ödülü kazandı. Damat Darren (37), gece bekçilerinden Jon Snow kılığına bürünürken, gelin Gelin Kerry (33) ise ejderhaların anası Daenerys olmayı tercih etti. İşte ilginç düğünden kareler ve tüm ayrıntılar..

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

15 sayfa, 1. sayfadasınız.12345...Son »

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: