Demet’ten olay fotoğraf

Demet Akalın 2011’de eski eşi Önder Bekensir’in evde kendisini bastığı iddia edilen futbolcu Tuncay Şanlı’yla dün Brezilya uçağında karşılaştı. Akalın, son eşi Okan Kurt ve Şanlı’yla yan yana hatıra fotoğrafı çektirdi.

29 Mart 2015 Pazar, 12:17
demet-ten-olay-fotograf.jpg

Güneş Gazetesi’nde yer alan habere göre Demet Akalın dün eşi Okan Kurt’la sabah klip çekimi için Brezilya’ya uçtu. Uçakta Akalın, Alex’in jübile maçına giden ünlü futbolcularla karşılaştı.

Akalın bu sırada çok konuşulacak bir selfie çektirdi. Akalın, Katar’da Umm Salal formasıyla top koşturan Tuncay Şanlı ve eşi Okan Kurt’la yan yana poz verdi. 

Okan Kurt’un elini omzuna attığı Şanlı’yla Akalın, geçmişte bir skandala imza atmıştı. 2011 yılının eylül ayında Akalın, boşandıktan sonra tekrar beraber olduğu Önder Bekensir’le kavga etmiş ve o gece yaz boyu Bodrum’da sık sık bir araya geldiği Tuncay Şanlı’yla Reina’da başlayan eğlencesine evde devam etmişti.

Kavga edenlere sorun!

O sırada elinde güllerle Akalın’ın kapısına gelen Önder Bekensir, Şanlı’yı evde görünce sinirlenmiş ve iki erkek Akalın için yumruk yumruğa kavga etmişti. Bu sırada olayı gülerek izlediği öne sürülen şarkıcı, konuyla ilgili sorular üzerine Bana sormayın çocuklar, çok ayıp şeyler. Benimle alakası yok. Çünkü kavga edenler ben değilim diyerek olayı doğrulamıştı.

Tatlıses’le aynı poz

Demet Akalın, özel uçağına pis dediği için kendisine çok ağır bir sözle karşılık verince mahkemelik olduğu eski sevgilisi İbrahim Tatlıses’le de geçen yaz bir düğünde barışmış ve yeni eşi Okan Kurt’la beraber fotoğraf çektirmişti. 

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

3 Yorum

 1. hahaha

  29 Mart 2015 at 13:20

  demetin eski sevgilisi ibrahm kutluay degil mi ya ibrahim tatlises ne alaka hahaha

 2. Songül

  29 Mart 2015 at 16:27

  @hahaha Canım senin yaşın genç sanırım ama Demet Akalın’ın o kadar genç değil maalesef. 90’larda İbrahim Tatlısesle Demet Akalın beraberdi. Hatta sonra da Emrah’la birlikte olmaya başlamıştı evleneceğiz açıklamalarını bile hatırlıyorum :) İbrahim Kutluay çok sonra geliyor yani :)

 3. yokbenimismim

  30 Mart 2015 at 07:13

  inanmiorm ya buradan ogrendim demet akalinla İbrahim tatlisesin eski sevgili olduklarini ne mide varmis demette ya

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: