Duvarı delmeden tablo asmak mümkün

Tablolar ve çerçeveler ev dekorasyonunun vazgeçilmezleri. Ancak evinin duvarına zarar vermek istemeyenler özellikle de kirada oturanlar duvar dekorasyonu fikirlerine mesafeli durmak zorunda kalıyor.

20 Nisan 2015 Pazartesi, 11:11
duvari-delmeden-tablo-asmak-mumkun-63592

Tablolar ve çerçeveler ev dekorasyonunun vazgeçilmezleri. Ancak evinin duvarına zarar vermek istemeyenler özellikle de kirada oturanlar duvar dekorasyonu fikirlerine mesafeli durmak zorunda kalıyor. KADIN24 ekibi olarak tam da bu konuya değinen ve sizi çivi / delik derdinden kurtaran harika bir haberimiz var.

3M, evini taşıyan ya da dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenlere Command Cırt Cırt Bant ve Askılar ile büyük bir kolaylık sağlıyor. Yaşanan duvarlara zarar verme endişesi, Command ürünleri ile ortadan kalkıyor.

Aparatli-Cerceve-Askisi

 

Command Cırt Cırt Bantlar duvarlarına zarar vermeden tablo ve fotoğraf asmak ve asılan eşyaların yerini değiştirmek isteyenlere esnek kullanım seçenekleriyle cazip bir çözüm sunuyor. Farklı boy seçenekleri olan ürünler, 7 kg’a kadar ağırlık taşıyabiliyor ve çıkarıldığında duvara zarar vermiyor.  Çift taraflı yapışkanlı bantlar ile uygulanan Command çerçeve  askıları da yine benzer şekilde  evlerde duvarlara zarar vermeden dekorasyon yapabilmek için alternatifler sunuyor. İstenildiğinde, iz bırakmadan çıkarılabilen Command askılar, duvarlarda çivi deliği oluşturmaması sayesinde uygulama kolaylığı sağlıyor.

Cerceve-Asma

 

Command Çerçeve Askıları’nın arkası ipli çerçeveler ve asma aparatlı çerçeveler için olmak üzere iki farklı seçeneği bulunuyor. Command Çerçeve Askıları, istenildiğinde kullanıldığı yüzeyden çıkarılıp Command çift taraflı yedek bantlar ile farklı yüzeylerde defalarca kullanılabiliyor. Her bir çerçeve askısı 2 kg’a kadar ağırlık taşıyabiliyor. Her pakette 1 adet askı ve 2 adet çift taraflı yapışkan bant bulunuyor. Ayrıca Command Yedek Bantlar, askıların tekrar tekrar kullanılabilmesine olanak veriyor.

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: