Evlenme Teklifi Etmeyen Erkeği Nasıl Dize Getirirsiniz?

18 Haziran 2014 Çarşamba, 13:01
evlenmeteklifi

Her kadının hayali sevdiği erkekten evlilik teklifi almaktır. Bazen bu teklif bir hayli gecikir. Erkeğin kendini evliliğe hazır hissetmemesinden ve  bağlanmaya karşı olan cesaretsizliğinden dolayı kadınlar çoğu zaman bu hayallerini ertelemek zorunda kalır. Eğer siz de bu duruma düşmek istemiyorsanız bu yazımız tam size göre. Evlilik konusunda erkekleri dize getirebilecek ve hayalinizi kurduğunuz teklifi yapmasını sağlayabilecek yaklaşımları bilmek ve uygulamak işinizi kolaylaştıracaktır. Bu kutlu amaç için vereceğimiz tüyolara kulak verin..


EVLİLİKTEN KORKAN ERKEĞİ İKNA

Evlilik düşüncesi erkeği korkutur. Bu bütün ülkelerde, bütün kültürlerde aynıdır. Özgürlüğünü kaybetme ve sorumluluk alma korkusu her evlilik düşüncesinde erkeğin beynini kemirir.İyi bir eş ve iyi bir baba olamama kaygısı ve bir eşe sürekli bağlılık erkeği gerdiğinden bir türlü evliliğe yanaşamaz. Ama korkunun ecele faydası yok. Ya sizin olacak ya da bir gün başkasının. Mutlaka onu ikna edecek bir kadın çıkacak, elini kolunu bağlayacaktır. Bu siz olun.. Sevdiğinizi korkutmadan, birlikte zaman geçirmenin ne kadar güzel bir şey olduğunu, evlenirseniz ne kadar mutlu olabileceğinizi, nasıl eğlenceli ve huzurlu bir hayata sahip olabileceğinizi ona anlatın. Ve en önemlisi; evli ve karısına aşık erkek arkadaşlarıyla bir araya gelmesine ortam sağlayın. Birçok erkek evlendikten sonra kaygılarının ne kadar yersiz olduğunu, hayatın ve mutluluğun evlendikten sonra başladığını düşünür.


KALEYİ İÇTEN FETHEDİN

Sevgilinizin yakın arkadaşları ve ailesiyle iyi ilişkiler kurarak kendinize yandaş bulun. Bu çok önemli! Bir çok kişi çevrenin ne düşündüğünü önemser.  Hele ki bu aileden biri veya yakın arkadaşsa… Bunu başarabilmeniz evliliğe adım atmak için bir basamak olduğu gibi ileri dönemlerde muhtemel evliliğiniz için de size yardımcı olacaktır. Evlilik kadar evliliğin devam etmesi de önemlidir. Sevgilinizi ailesinden ve arkadaşlarından geçer not alırsanız bu kozu sonuna kadar kullanabilirsiniz. Onlara sevgiliniz için ideal bir eş olduğunuzu kanıtlayın ve sevgilinizin ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzu başkalarından duymasını sağlayın.


ONA GÜÇLÜ OLDUĞUNU HİSSETTİRİN

Her erkek bir kadının kahramanı olmaktan dolayı mutluluk ve onur duyar. Erkeğinizin içindeki uyuyan devi uyandırdığınızda mucizelerin başladığını göreceksiniz… Zorlukları onun sayesinde aştığınıza, hayatın onunla birlikteyken daha yaşanılır olduğunu düşündüğünüze onu inandırın. Birlikte her şeyin üstesinden gelebileceğinizi kesin bir dille ifade edin. Sevgilinizin yumuşadığını ve değiştiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz.


ANCA BERABER KANCA BERABER

Erkekler tek başına sorumluluk sahibi olmak istemezler. Bu yüzden bir evin, bir ailenin sorumluluğunu alabileceklerine güvenmedikleri için evliliğe yanaşmazlar. Kadın ve erkeğin eşit olduğunu ona hissettirin ve sizin de aile bütçesine katkı sağlayabilecek konumda olduğunuzu, her şeyin onun omuzlarına bırakmadığınızı açık bir dille anlatın. Günümüzde çoğu erkeğin çalışan bir eş istemesinin altında ortak bir sorumluluğu paylaşmak istemelerinin yattığını aklınızda tutun.


HÂLÂ TEKLİF ETMEDİYSE RESTİ ÇEKİN!

Evet yanlış duymadınız evlilik konusu açılınca rengi benzi atıyorsa ve bu konuda hala sessizliğini koruyorsa ve sizi günden güne oyalayıp çileden çıkarıyorsa artık resti çekmenin vakti gelmiş de geçiyordur. Kimsenin oyuncağı değilsiniz. Hisleriniz ve hayalleriniz var. Sizin de yuva kurmaya hakkınız olduğunu, çok gecikmeden anneliği tatmak istediğinizi, vakit kaybı bir ilişki yaşayamayacağınızı sert bir dille ifade edin. Bu konuşmanızdan sonra hala aklı başına gelmediyse unutmayın hiç kimse vazgeçilmez değildir!

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: