Göbek eriten salatalık çayı

Salatalık çayı ile göbeğinizi eritin. Göbek eriten salatalık çayı nasıl hazırlanır? Salatalık çayı tarifi. Salatalık çayı ile ilgili bilmek istedikleriniz KADIN24’te.

04 Ocak 2015 Pazar, 16:48
salatalik-cayi-tarifi

Kilo vermek isteyenler müjde, göbek yağlarından kurtulmanın çok basit bir yöntemi var! Mutfağımızda her zaman bulunan salatalık sebzesinden hazırlayacağınız salatalık çayı, göbek yağlarını kısa sürede yok etmede çok etkili. Doğal bir tarif olan salatalık çayı ile sizlerde göbek yağlarınıza elveda diyebilirsiniz.

Kilo problemleri deyince pek çoğumuz göbek yağlarından yakınırız. Aşırı kilolu olma, obezite yolunda ilerleme ile ilgili çalışmalar yapan bilim adamları, salatalık çayının bilinmeyen yeni bir etkisini ortaya çıkarttılar.

Salatalık çayı nasıl hazırlanır?

1 adet salatalık, 1 tatlı kaşığı rendelenmiş zencefil, 1 dilim limon, 12 dal taze nane 1 litre suyun içerisinde bir gece boyunca bekletilmeli ve ertesi gün hem sabah hem de akşamları aç karnına bir su bardağı içilmelidir. Salatalık çayı, onikiparmak bağırsağında bulunan enzimleri harekete geçirerek, tüketilen yiyeceklerin daha iyi sindirilmesini sağlıyor. Böylece tatlı yeme ve acıkma hissi ciddi oranda azalıyor.

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: