İstanbul Moda Haftası başlıyor

Moda dünyasında büyük ses getiren Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 2015 Pazartesi günü başlıyor. 16-20 Mart 2015 tarihleri arasında Tophane Antrepo 1 ve 7 alanlarında gerçekleşecek organizasyonda tasarımcılar Sonbahar/Kış 2015 koleksiyonlarını sergileyecek.

14 Mart 2015 Cumartesi, 02:39
Fashion Week Istanbul 2015

Moda dünyasında büyük ses getiren Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 2015 Pazartesi günü başlıyor. 16-20 Mart 2015 tarihleri arasında Tophane Antrepo 1 ve 7 alanlarında gerçekleşecek organizasyonda tasarımcılar Sonbahar/Kış 2015 koleksiyonlarını sergileyecek. Global anlamda moda dünyasının tüm önemli aktörleri tarafından heyecanla beklenen etkinlik için global ölçekte moda endüstrisinin oyuncuları İstanbul’a gelerek defile ve sunumlara katılacak, trendleri takip edecek ve satın alma seçeneklerini değerlendirecekler.

Etkinliğin resmi takviminde 40’dan fazla marka ve tasarımcı dikkat çekiyor. Bunların arasında 10’dan fazla marka ve tasarımcı ilk defa Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’a katılıyorlar.

Marka ve tasarımcılar koleksiyonlarını hafta boyunca Runway ve Studio/Mini Runway alanlarında sergileyecekler. Etkinlik alanında gerçekleştirilecek olan defile ve sunumlar haricinde “ELLE Brunch”, “Vogue 5th Year Celebration”, “Adam In Town Fashion & Style Party”, “GQ Türkiye & Niyazi Erdoğan Private Dinner”, “Robert Montgomery Exhibition Opening” ve ayrıca Bora Aksu ve Gülçin Çengel’in katılımıyla gerçekleşecek olan “Fashion for Breakfast” gibi parti ve etkinlikler İstanbul’un farklı noktalarında moda, lifestyle ve sanatı birleştirerek uluslararası ölçekte ses getirecekler.


Etkinlik Takvimi

MBFWI_OFFICIAL-SCHEDULE_AW2015

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: