Limango Türkiye’den çekildi

Ülkemizde en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden olan limango, Türkiye’deki faaliyetlerini durdurdu. Alman menşeili şirket, limango.com.tr üzerinden yaptığı açıklamayla Türkiye piyasasından çekildiklerini, mevcut sevkiyatların tamamlanacağını açıkladı.

30 Mart 2015 Pazartesi, 14:36
limango

Ülkemizde en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden olan limango, Türkiye’deki faaliyetlerini durdurdu. Alman menşeili şirket, limango.com.tr üzerinden yaptığı açıklamayla Türkiye piyasasından çekildiklerini, mevcut sevkiyatların tamamlanacağını açıkladı.

Limango’nun sitesinde yeralan de yer alan açıklama metni şöyle:

“Sevgili Müşterilerimiz, 30 Mart 2015 tarihi itibariyle Limango.com.tr sitemizde yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimize üzülerek son veriyoruz.

Kurulmuş olduğumuz 19 Şubat 2009 tarihinden itibaren bize göstermiş olduğunuz destek ve güven için hepinize teşekkür ederiz.

Sevkiyatlarımız devam etmektedir. Sevk edilmemiş siparişleriniz standart işleyişimiz çerçevesinde sizlere teslim edilecektir.

Siparişlerinizin takibi ile ilgili işlemlerinizi “Siparişiniz ile ilgili işlemler” sayfasından yapabilir, her türlü soru, öneri, görüşlerinizi [email protected] adresine mail atarak müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz.

Sevgilerimizle”

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

2 Yorum

  1. Ceylin

    30 Mart 2015 at 14:41

    nasil aciklama bu allah askina? nedenini aciklasalardi keske off

  2. Selin Baytan

    30 Mart 2015 at 15:20

    bir devir de böyle kapandi demek. güzel siteydi eksikliğini hissederim.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: