Mavi 2014 Yaz Koleksiyonu

07 Temmuz 2014 Pazartesi, 10:59
Mavi 2014 Yaz Koleksiyonu 1

Ülkemizin en şık ve en güzel ürünlerini üreten ve aynı zamanda kalitesi ile de göz dolduran markaları arasında yer alan Mavi, 2014 yaz koleksiyonu ile de göz doldurdu. Birbirinden şık ve güzel jean ve diğer kıyafetlerin yer aldığı koleksiyonu sizlere tanıtmak ve fiyatları hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. 2014 Mavi yaz koleksiyonu içerisinde bayanlar tarafından hazırlanan dar jeanler dikkat çekiyor. Yaz aylarında pantolon giymek isteyen bayanlara hitap eden birbirinden güzel jean modelleri vücuda tam oturmakta ve şık bir görünüm sunmaktadır. Hem spor ayakkabı modelleri hem de topuklu ayakkabı modelleri ile rahatlıkla kullanabileceğiniz Mavi Jean modelleri 2014 yaz koleksiyonunda 59 liradan başlayan fiyatlar ile sizlere sunuluyor.

2014 mavi yaz koleksiyonu içerisinde birbirinden şık ve güzel kot elbiselerde yer alıyor. Geçtiğimiz dönemlerde çok tercih edilmeyen kot elbise modelleri bu yıl Mavi mağazalarında genç bayanlar tarafından büyük ilgi görecek. Mini ve uzun modelleri ile dikkat çeken elbiseler bayanların yaz aylarında tercih ettikleri kıyafetler arasında yer alır iken fiyat olarak da 79 lira ile 299 lira arasında bir rakama sahip.

Mavi 2014 yaz ürünleri arasında plajlarda rahat ve ferahlık ile kullanabileceğiniz plaj elbiseleri ve bikini ile mayo modelleri de yer alıyor. Kaliteli ürünleri her zaman tercih eden bayanlar 2014 Mavi bikini modelleri ve mayo modellerine bayılacaklar. Bu ürünler ise diğer markalara göre kalitesi daha iyi olduğundan 89 lira ile 299 lira arasında bir rakam ile sizlere sunuluyor.

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: