Maybelline New York yeniden ‘Adriana Lima’ dedi

24 Haziran 2014 Salı, 07:02
adrianalimamaybelline

Dünyaca ünlü model ve Victoria’s Secret Meleği Adriana Lima, yeniden ünlü kozmetik markası Maybelline New York’un reklam yüzü oldu. 2003-2009 yılları arasında markanın temsilcisi olan Lima, tekrar aynı göreve gelmenin mutluluğunu yaşıyor.

Vogue İngiltere’ye verdiği röportajda, “Tekrar Maybelline New York markasının bir parçası olmak mükemmel” diyen 33 yaşındaki model, duygularını şöyle anlattı:

“Maybelline kadınıyım demekten gurur duyuyorum ve markayla birlikte yapacağımız çalışmaları dört gözle bekliyorum. Hayranı olduğum markanın görünümü benim için hep güzel ve pozitif. Bunun bir parçası olmak benim için bir hayalin gerçeğe dönüşmesi demek.”

Maybelline New York adına konuşan markanın Uluslararsı Direktörü Jerome Bruhat ise “Adriana’yı yeniden markanın temsilcisi olarak ağırlamaktan gurur duyuyoruz, o gerçek bir Maybelline kadını şeklinde konuştu”

Lima böylelikle Jourdan Dunn, Marloes Horst, Christy Turlington ve Emily DiDonato gibi küresel güzellik devi temsilcilerinin arasına katılmış oldu.

Adriana’nın 2009’dan bu yana eksilmeyen popülaritesi göz önüne alındığında Maybelline’ın tekrar kendisine teklif götürmesi sürpriz olarak görülmemeli.

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: