Nur Fettahoğlu boşandığına bin pişman

15 aylık eşi Levent Veziroğlu’yla bir an önce boşanmak için ocak ayında 2 mahkemeye birden başvuran Nur Fettahoğlu, pişman oldu. Oyuncu eski eşine barışmak için haber gönderdi.

23 Mart 2015 Pazartesi, 12:19
nur-fettahoglu-bosandigina-bin-pisman.jpg

Güneş’in özel haberine göre aynı evde yaşadığı Necati Şaşmaz’la evliliğin eşiğinden döndükten sonra iş adamı Levent Veziroğlu’yla yaşamını birleştiren Nur Fettahoğlu, 15 ay sonra boşanmıştı. Geçen ocak sonunda evlilik birliğinin temelden sarsıldığı gerekçesiyle mahkemeye başvuran çift, adliyeden verilen dava tarihi geç olduğu için bir an önce boşanmak için başka bir mahkemeye daha başvurmuştu.

Lütfen tekrar deneyelim

Boşanma aşamasında eşiyle oturduğu Rumelihisarı’ndaki Boğaz manzaralı evine 3 kilomerte mesafede oturan annesinin evine taşınan ve yeni doğan yeğeniyle vakit geçiren oyuncu, kendi başına kalınca apar topar verdiği boşanma kararından pişman oldu.

Son gelen haberlere göre Fettahoğlu, eski eşine Lütfen tekrar deneyelim diye haber yolladı. Son dönemde işlerinin bozulduğu iddiası da kulaktan kulağa yayılan Veziroğlu’nun barış çağrısına ne cevap vereceği merak konusu…

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: