Sunset 2014 Mayo Ve Bikini Kataloğu

02 Temmuz 2014 Çarşamba, 15:47
Sunset 2014 Mayo ve Bikini Modelleri 3

Mayo ve bikini denilince ülkemizde akla gelen ilk markalar arasında yer alan Sunset mağazalarında 2014 yaz koleksiyonu yayınlandı. Yoğun ve yorgun geçen bir yılın ardından güzel bir tatil yaparak rahatlamak ve stres atmak isteyen bayanlar tatillerini en güzel şekilde yapmak ister iken bizde onlar için Sunset mayo ve bikini modellerini sunmak istiyoruz. 2014 Sunset mayo modelleri arasında ilk olarak dikkat çeken ürün çiçek desenli mayolar oluyor. Artık tek renk mayo giymek istemeyen genç ve yetişkin bayanların tercih edecekleri bu desenli mayo modelleri Sunset mağazalarının 2014 yılında en çok tercih edilecek olan mayo modelleri arasında ilk sırada. Fiyat olarak da uygun olan Sunset çiçek desenli mayo modellerine sizde göz atabilirsiniz.

2014 Sunset bikini modelleri arasında ise leopar desenli bikiniler dikkat çekiyor. Geçtiğimiz sene elbise ve etek modellerinde çok fazla tercih edilen leopar desenleri bu sene bikinileri de süsleyecek. Hem dikkat çekici hem de modern bir bikini giymek isteyen genç ve yetişkin bayanlar tarafından tercih edilecek olan leopar desenli bikini modelleri ile birlikte zebra desenli bikini modellerine de Sunset mağazalarında göz atabilirsiniz.

Sunset 2014 mayo ve bikini modellerinin ortak özellikleri ise kaliteleri. Uzun yıllar boyunca sorunsuz giyebileceğiniz mayo ve bikinileri sizlere sunan Sunset tasarımcıları aynı zamanda güzelliğiniz ile göz doldurabilmeniz için sizlere katıda bulunuyor. Sunset 2014 mayo ve bikini modelleri 39.90 liradan başlayan fiyatlar ile sizlere sunuluyor.

 

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: