Yeni Sezon Gelinlik Modelleri 2014

27 Haziran 2014 Cuma, 07:17
Gelinlik Modelleri 2014

Yaz aylarının gelmesi demek binlerce çiftin düğün gününün yaklaşması demek. Evlenip yeni bir yuva kurmak için sıcak havaları tercih eden onbinlerce kişi ilkbahar mevsimi ile birlikte düğün hazırlıklarına başlasa da Ramazan ayının yaz mevsimine denk geldiği bu yıl bir çok düğün Ağustos-Eylül aylarına ertelendi.  Biz de düğün hazırlığı ve alışverişi içerisinde olan gelin adayları için en çok zorlanacakları nokta olan gelinlik seçiminden bahsetmek, en çok tercih edilen ve etmeniz gereken gelinlik modellerini sizlere tanıtmak istiyoruz. Öncelikle eğer vücudunuza güveniyor iseniz tercih etmeniz gereken gelinlik modeli kesinlikle önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri olmalı. İddialı ve bir o kadar da cesur bir gelinlik olan önü kısa gelinlikler aynı zamanda uzun kuyrukları ile dikkat çekiyor.

 

2014 yeni sezon gelinlik modelleri arasında hem genç hem de yetişkin bayanların tercih edebilecekleri gelinliklerden biri de kabarık gelinlik modelleri. Hangi bayan giyerse giysin oldukça şık ve zarif bir görünüm sunan kabarık gelinlik modelleri yıllardır sektörde liderliği elinde bulunduruyor. Kafanız hala karışıksa siz de ilk iş olarak bu modellere göz atabilirsiniz.

 

Yeni sezon gelinlik modelleri 2014 yılında bayanların seçimlerinde zorlanmasını sağlayacak iken hemen hemen tüm gelinliklerde yer alan ince ayrıntıları belirtmek istiyoruz. Bu yıl gelinliklerde geçtiğimiz senelerdeki modellere kıyasla taş süslemelerin oldukça fazla yer aldığını söyleyebiliriz. Değerli ve değersiz taşlar ile hazırlanan yeni sezon gelinlik modellerine ortalama olarak 750 lira ile 6000 lira arasında bir rakama sahip olabilirsiniz.

 

Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 

2014 Gelinlik Modelleri (FOTO GALERİ)

Gelinlik Modelleri 2014 - 5

2014 Gelinlik Modelleri (FOTO GALERİ)

 

 

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: