Yıpranmış Saçlar için Bitkisel Yağ Önerileri

21 Temmuz 2014 Pazartesi, 10:09
Yıpranmış Saçlar için Bitkisel Yağ Önerileri

Güzel bir bayan olarak dikkat çekmek istiyor iseniz sadece güzel ve dikkat çekici kıyafetler almanız yeterli olmayacaktır. Eğer bakımsız ve yıpranmış saçlara sahip iseniz güzelliğinize gölge düşecek istediğiniz şık görünümü yakalayamayacaksınız. Bizde sizlere bu yazımızda yıpranmış saçlarınızı yeniden canlandırarak dikkat çekici ve güzel bir hal almasını sağlamanız için bitkisel yağ önerilerinde bulunmak istiyoruz. Tamamen doğal olarak hazırlanan bitkisel karışımlar saçlarınızın parlamasını ve canlanmasını sağlar iken hem köklerini canlandıracak hem de kırılmasını engelleyecek. İşte saçlar için faydalı olan birbirinden doğal bitkisel karışımlar;

 

Argan Yağı: Saç bakımı için hazırlanan binlerce kozmetik ürünü içerisinde vazgeçilmeyen yağlardan biri argan yağıdır. Argan yağı içerisinde bulundurduğu güçlü yapısı ile B vitamini ve E vitamini açısından oldukça güçlüdür. Her gün düzenli olarak saçlarınızın köklerine uygulayacağınız Argan yağı kısa süre içerisinde etkisini gösterecektir.

 

Avakado Yağı: İçerisinde bulundurmakta olduğu doygun içeriği ve E vitamini ile saçlar için vazgeçilmez bir yağ olan Avakado yağı yüzyıllar öncesinde kadınlar tarafından doğal bakım için tercih edilmekte. Günümüz teknolojisinde de pek çok kozmetik üründe yer alan Avakado yağı ile 2 hafta içerisinde sonuç alabilirsiniz.

 

Kenevir Yağı: Sadece saç bakımı için değil aynı zamanda vücut bakımı için de tercih edilmekte olan Kenevir yağı yüzyıllar öncesinden günümüze gelmiş bir yağdır. Güçlü yapısı ile saçların doğal güzelliğine kavuşmasını sağlayacak olan Kenevir yağı güçlü bir yapıya sahip olduğu için 3 günde 1 kez saçlara uygulanmalıdır.

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

2 Yorum

  1. Mahmut tuncer

    7 Mart 2015 at 05:41

    Harika bir yazı

  2. Atilla Taş

    7 Mart 2015 at 05:41

    Siteniz çok güzel

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: