Zara 2014 Elbise Modelleri

04 Temmuz 2014 Cuma, 10:58
Zara-2014-Elbise-Modelleri-kapak

Kadınların her zaman rahat ve şık olmak için tercih ettikleri kıyafetler arasında ilk sırada gelen elbiseler bu yıl Zara mağazalarında birbirinden güzel halleri ile dikkat çekiyor. Bizde kalitesi ve modern elbise modelleri ile dikkat çeken Zara markasının en yeni elbise modellerini sizlere sunmak istiyoruz. 2014 Zara elbise modelleri arasında ilk olarak çalışan bayanların tercih edecekleri şık siyah elbise modellerini tanıtmak istiyoruz. Çalışan ve sürekli olarak farklı kıyafet giyen bayanlar siyah uzun elbise modellerine ilgi gösterir iken bu modeller gerek çeşitli taşlar gerekse de çeşitli dantel süslemeleri ile hazırlanarak ilgi odağı oluyor.

2014 Zara elbise modelleri arasında genç bayanlar için birbirinden şık desenli elbise modelleri de yer alıyor. Yaz aylarında cıvıl cıvıl kıyafetler giyerek cadde ve mekanlarda boy göstermek isteyen bayanların öncelikle çiçek desenli elbise modellerine daha sonra ise leopar desenli elbiseler ile zebra desenli elbise modellerine göz atacaklar. Bununla birlikte Zara mağazalarında yer alan çizgi ve geometrik desenlere sahip elbise modelleri de ilgi odağı olacak.

Zara 2014 elbise modelleri arasında yaz aylarında tercih edilecek modellerden biri de mini elbise modelleri olacak. Çeşitli desenler ve kumaşlar ile hazırlanan mini elbise modelleri yazın sıcaklarından en az şekilde etkilenmenizi sağlar iken şık bir bayan olarak dikkat çekmenize katkıda bulunacak. Bununla birlikte 2014 Zara elbise modellerinin fiyatları ise 79 lira ile 399 lira arasında değişiyor.

KADIN24
Sosyal Medya

KADIN24

Editör

Kadin24.com - [email protected]
KADIN24
Sosyal Medya

Latest posts by KADIN24 (see all)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: